Absolventi naší školy získávají velmi dobrá pracovní uplatnění.
Většina z nich pracuje na manažerských pozicích u místních i nadnárodních firem.
Mnoho našich studentů žije a pracuje v zahraničí, k čemuž jim zcela jistě dopomohla jazyková výbava získaná právě na naší škole.

„Každá práce, vykonávaná čestně, je užitečná a zasluhuje proto uznání.“

Stendhal

KUBA URBAN

Absolvent z roku 2017 BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY
Vystudoval Univerzitu obrany v Brně, nyní pracuje jako voják z povolání.

JAKUB VOREL

Absolvent z roku 2019 BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY
Pracuje u Policie ČR.

DOMINIK KRÁL

Absolvent z roku 2016 BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY
Pracuje u Policie ČR.

LUKÁŠ J.

Absolvent z roku 2018 BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY
Nyní: Armáda České republiky – 42. mechanizovaný prapor v Táboře, pozice: střelec operátor

JAN KOVAŘIČ

Absolvent z roku 2015 BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY
Pracuje u Policie ČR, oddělení hlídkové služby Děčín.

JOSEF CAPOUCH

Absolvent z roku 2018 BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY
Nyní je hasičem u HZS Libereckého kraje.

DANIEL ZAHRÁDKA

Absolvent z roku 1999 HOTELNICTVÍ
Od roku 2002 pracuje jako profesionální fotograf.

VEDRAN KOVAČEVIČ

Absolvent z roku 2005 PODNIKOVÁ EKONOMIKA
Moderátor na Rádiu Impuls Působil v televizích Prima a Nova. Nyní Působí v Seznam TV jako editor a dramaturg.

ZDENĚK KRATOCHVÍL

Absolvent z roku 1997 CESTOVNÍ RUCH
Od roku 2001 žije v USA, KaliforniI. Pracuje jako zahraniční zpravodaj Rádia Impuls a televize Nova.

Bc. PAVEL CALLTA

Absolvent z roku 2008 CESTOVNÍ RUCH
Zpěvák a skladatel.

RUDOLF PEČENKA

Absolvent z roku 2006 VÝPOČETNÍ TECHNIKA
Pracuje jako manažer konzultačního oddělení u společnosti Seznam.cz.

BARBORA ZAJPTOVÁ

Absolventka z roku 2007 CESTOVNÍ RUCH
Výuka žáků oboru Marketing a reklama na Euroškole Česká Lípa. Key Account Manager ve společnosti Sun Marketing s.r.o. Product/Marketing Director ve společnosti Chytrý Honza a.s., Vendor partner Alza.cz a.s..

LADISLAV FAITH

Absolvent z roku 1997
Kameraman, střihač, režisér. Spolupracoval na pořadech: Výměna manželek, Bailando, Občanské judo, Magazín Víkend, Podnikatelský magazín, Reporteři ČT. Vítěz mezinárodního grantu vypsaného vládou USA – Nato Act Journalist jako jediný reprezentant za střední a východní Evropu. Nyní je kameramanem České televize - zpravodajství.

Bc. ILOHA REJHOLCOVÁ

Absolventka z roku 1998 PODNIKOVÁ EKONOMIKA
Vystudovala Univerzitu Hradec Králové - Katedra českého jazyka a literatury PdF UHK - Jazyková a literární kultura, obor Mediální Nyní: Pracuje u společnosti Kultura Nový Bor, s.r.o. jako jednatelka.

Ing. MARTIN MEHES

Absolvent z roku 1999 PODNIKOVÁ EKONOMIKA
Do roku 2015 člen představenstva Profimedia.CZ a.s. Nyní jednatel společností DOME s.r.o. a LA PHARMACIE FRANCAISE s.r.o.

KARIN ŠVECOVÁ

Absolventka z roku 2007 CESTOVNÍ RUCH
Od roku 2008 žije ve Španělsku v Alcoy (Alicante). Pracuje u společnosti adSalsa Publicidad S. L jako Country Manager Czech Republic.

Bc. JAN HOSTINSKÝ

Absolvent z roku 2006 VÝPOČETNÍ TECHNIKA
Pracoval jako CG artist freelancer pro Asymmetrica.co.uk v Londýně, nyní pracuje pro společnost VIZE s.r.o.

Mgr. & Bc. EVA LOHR

Absolventka z roku 2007 CESTOVNÍ RUCH
Od března 2021 pracuje ve společnosti GroupM (nákup reklamy, digitální produkce, sociální sítě a content marketing) na pozici Data Product Manager.

TEREZA JELÍNKOVÁ

Absolventka z roku 1999 HOTELNICTVÍ
V Oaklands studovala College v St. AlbansFirst English Certificate. V Granade v Escuela Montalbán Tandem, v Barceloně certifikat Diploma de Dietetica y Nutricion. Pracuje jako stewardka u společnosti Ryanair.

GABRIELA VYTISKOVÁ

Absolventka z roku 1999 CESTOVNÍ RUCH
Po maturitě žila v Japonsku v Jokohamě. Nyní pracuje u společnosti Travel Service, a.s. jako stewardka.

KLÁRA URBANOVÁ

Absolventka z roku 2007 MEZINÁRODNÍ OBCHOD
Do roku 2020 žila ve Spojených arabských emirátech, kde pracovala pro Emirates Airlines jako Cabin Manager. Nyní je jejím zaměstnavatelem společnost Vista Jet.

HELENA EDELMANN (ŠRÁMKOVÁ)

Absolventka z roku 2003 HOTELNICTVÍ
Od roku 2010 žije ve Švýcarsku, ve Schwarzenburgu (kanton Bern). 2010 - Odešla do švýcarského města Egg v kantonu Zürich. Pracuje v restauraci "Gasthaus zum Kantonsschild" v Gempenach (kanton Freiburg) jako servírka.

Bc. JIŘÍ PODEŠVA

Absolvent z roku 2010 HOTELNICTVÍ
2017 - 2019 šéfkuchař restaurace Golf Česká Lípa, od roku 2019 šéfkuchař v Bistru U Řezníka a pro firmu Catering Landa&Dvořák

KRISTÝNA GNIPOVÁ

Absolventka z roku 2007 MEZINÁRODNÍ OBCHOD
Od roku 2010 žije ve Švýcarsku. Pracuje jako zástupce šéfa Restaurace Dean & David.

Bc. PAMELA ZAMPINOVÁ

Absolventka z roku 2014 VÝPOČETNÍ TECHNIKA
V roce 2017 dokončila studium na Jihočeské univerzitě, Filozofické fakultě, obor ITALSKÝ JAZYK. Pokračuje dále v navazujícím magisterském studiu.

MICHAELA OLTMANNS (BERGEROVÁ)

Absolventka z roku 1998 CESTOVNÍ RUCH
Po maturitě odešla jako au-pair do Obspringen (SRN) a od roku 2000 žije v Německu v Sankt Augustin. Nyní: pracuje u společnosti H&G EDV.
Mobil
euroskcl@eso-cl.cz