BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

63-41-M/01

CEV 7155
CEV 4930

PROČ STUDOVAT BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY?

• Uplatnění najdeš třeba u policie, hasičů, v armádě, ve státní správě, ale i mimo ni – neuvážeš se tak jen pro jedno povolání!
  • Čekají tě odborné předměty jako je právo, kriminalistika, sebeobrana, mimořádné události či ekonomika.
  • Teoretická výuka je úzce propojená s praxí. Odborným exkurzím, praxím u Policie ČR, MP a hasičského záchranného sboru a střelnici v Manušicích se nevyhneš.

JE TENTO OBOR PRO TEBE?

Chceš získat dobrý základ pro práci u policie, armády i hasičů, ale zároveň mít jistotu, že najdeš uplatnění i jinde? Sport tě baví a trocha toho adrenalinu tě nerozhází? Chceš se naučit pracovat v týmu a zajímají tě předměty spojené s trestněprávním jednáním, mimořádnými událostmi, kriminalistikou či ekonomikou? Pokud ano, je tenhle obor trefa do černého! Nezbytný je dobrý zdravotní stav uchazeče.

JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ?

S tímhle oborem se uplatníš skoro kdekoliv. Můžeš jít budovat kariéru ke státní či městské policii, nastoupit do armády, pracovat ve vězeňské službě, stát se záchranářem, hasičem či kriminalistou. Po úspěšném zakončení studia maturitní zkouškou se můžeš přihlásit na vysokou školu. Otevírá se před tebou Univerzita obrany, Policejní akademie, studium práv nebo jakákoliv škola ekonomického směru. Skvěle tě připravíme pro všechny administrativní úkony, takže můžeš jít pracovat i do státní správy.

JAKÉ JE U NÁS ŠKOLNÉ?

• Školné pro školní rok 2023/2024 je 16 200 Kč.
  • Školné bude třeba uhradit dle platebních podmínek dohodnutých ve smlouvě (lze hradit i v měsíčních splátkách).
  • V případě, že školu navštěvují sourozenci, rodiče a děti mají nárok na slevu ve výši 20 % po dobu souběhu studia.

JAK OBOR HODNOTÍ NAŠI

STUDENTI A ABSOLVENTI?

IMG 20201111 013556 1
Euroškola mě na práci u Policie ČR připravila velmi dobře. Jsem schopný porozumět důležitým vědním oborům, které jsou při mé práci velmi potřebné. Mezi tyto obory patří zejména právo a kriminalistika. Absolventi oboru Bezpečnostní služby mají, dle mého názoru, velmi dobré uplatnění. Pokud máš sen, který se týká pomoci lidem, bránění vlasti či lidských práv nebo prostě dumáš nad policejními postupy, či nad tím, jak se mohl trestný čin nebo přestupek stát, tak je pro tebe studium tohoto boru velmi dobrým startem.
Jakub Vorelabsolvent
tisk nástěnka kuba urban
Když jsem si v deváté třídě základní školy vybíral, kam budou směřovat mé další kroky, padla volba na Euroškolu. Líbil se mi tehdy nový obor Bezpečnostní služby, ve kterém jsem viděl nádech adrenalinu. Chtěl jsem se totiž v budoucnu dostat k ozbrojeným silám ČR a z mého pohledu mi právě Euroškola mohla nabídnout to, co jsem hledal. Přehled a kvalitní vzdělání. Čtyři roky studia utekly jako voda a musím říct, že Euroškola vám nabídne super prostor pro seberozvoj, což je z mého pohledu velice důležité. Mohl jsem se totiž souběžně se školou věnovat i svému koníčku, kterým je posilování. Aktuálně jsem voják z povolání a současně studuji 5. ročník vysoké školy na Univerzitě obrany v oboru vojenská logistika.
Jakub Urbanabsolvent

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

AKTIVITY, KURZY, ODBORNÁ PRAXE, CERTIFIKÁTY

kurz přežití v terénu (topografie, horolezectví, zdravověda)

kurz sebeobrany