„Každá práce, vykonávaná čestně, je užitečná a zasluhuje proto uznání.“

NIKOLA VONOSTRÁNSKÁ

Absolventka z roku 2016 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Po studiu začala pracovat jako administrativní pracovník na sekretariátu Úřadu práce v České Lípě.
  • Euroškole zůstala stále věrná, v současné době zde navštěvuje kurz anglického jazyka.

ONDŘEJ ČÁSÁR

Absolvent z roku 2011 - obor CESTOVNÍ RUCH

• V průběhu studia roční pobyt v USA - New Hampshire.
  • 2011 - Hotel Hilton Praha - executive reception (péče o VIP hosty, Diamantové členy hiltonovského věrnostního programu).
  • 2012 - Hotel Hilton Plaza Vienna.
  • 2013 - Studium na Mendelově univerzitě Brno - obor vinařství a vinohradnictví.

Nyní: Hilton Vienna Plaza - Assistant Night Manager

Ing. TAMARA KAŠPAROVÁ

Absolventka z roku 2010 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Vystudovala VŠO v Praze, obor SLUŽBY LETECKÉ DOPRAVY.
  • Pracuje v cestovním ruchu střídavě v Čechách a v Itálii.

Nyní: společnost Wine Food Market the Italians, klientské oddělení.

ADÉLA VAVRUŠKOVÁ

Absolventka z roku 2010 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Vystudovala VOŠ cestovního ruchu v Hradci Králové.

Nyní: pracuje jako hlavní pedagog volného času v DDM Libertin Hlavní přímou prací s dětmi jsou mažoretky Adelline, kterým se věnuje každý den.

Bc. JIŘÍ PODEŠVA

Absolvent z roku 2010 obor HOTELNICTVÍ

• 2001 - 2006 - pomocný kuchař restaurace Arnultovice Nový Bor.
  • 2007 - 2010 - kuchař Parkhotel, Hotel Morris a Golfhotel Morris****, studená kuchyně - Coloseum Catering Praha.
  • 2010 - 2014 - asistent šéfkuchaře Hotel Hierzegger*** Rakousko, šéfkuchař Hotel Moser, Maurach Rakousko.
  • 2014 - 2015 - šéfkuchař Parkohtel Morris**** Nový Bor.

Nyní: Ranč Malevil, Heřmanice v Podještědí

JAKUB KOZLER

Absolvent z roku 2010 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Po škole CK Eva Šulcová – cestovní kancelář.
  • Od roku 2012 pracuje ve firmě Ewals Cargo Care group.

Nyní: pozice General manager at Mega Trucking Bohemia.

DENISA SIROVÁ (PĚNKAVOVÁ)

Absolventka z roku 2007 - obor HOTELNICTVÍ A TURIZMUS

• Po studiu se přestěhovala do Prahy a přes 5 let působila v hotelu Panorama Hotel Prague na rezervačním oddělení.

Nyní: pracuje na pozici projektového manažera ve firmě Lasvit v Novém Boru, řeší inovace v odvětví skleněných plastik.

PŘÁNÍ EUROŠKOLE

Euroškole přeji minimálně dalších 25 let a poslušnější studenty než jsme byli my. 😊

MICHAELA OLTMANNS (BERGEROVÁ)

Absolventka z roku 1998 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Po maturitě odešla jako au-pair do Obspringen (SRN) a od roku 2000 žije v Německu v Sankt Augustin.

Nyní: pracuje u společnosti H&G EDV.

PŘÁNÍ EUROŠKOLE

Ich denke immer sehr gerne an meine Schulzeit zurück. Ich bin sehr stolz darauf, was inzwischen alles in Euroškola an positiven Veränderungen vorgenommen worden ist. Es ist immer schön und spannend zu sehen, an welchen Veranstaltungen ihr wieder teilnehmt. Ich wünsche euch weiterhin so eine gute Entwicklung.