Z každého místa na světě existuje cesta domů.“

ZUZKA SELINGEROVÁ

Absolventka z roku 2014 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Žije 1,5 roku se svým přítelem Filipem Valentou (také bývalým studentem Euroškoly) v Anglii ve městě Reading.

Nyní: Pracují ve skladě Tesco Distribution Centre Reading a jezdí na FLT.

VZKAZ PRO STUDENTY

Když budete mít šanci vycestovat, nenechte si ji ujít! Později třeba budete chtít, ale už nebudete moc. Kdo nic nezkusí, nic nezažije!!

KRISTÝNA GNIPOVÁ

Absolventka z roku 2007 – obor MEZINÁRODNÍ OBCHOD

• Od roku 2010 žije ve Švýcarsku.

Nyní: Pracuje jakostupce šéfa Restaurace Dean&David.

KARIN ŠVECOVÁ

Absolventka z roku 2007 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Od roku 2008 žije ve Španělsku v Alcoy (Alicante).
  • Pracuje u společnosti adSalsa Publicidad S. L jako Country Manager Czech Republic.
  • 2012 - Hotel Four Seasons Hotel London – manažerka. Zde prošla tréninkem pod vedením osobního sluhy HRH prince Charlese. Osobně se setkala také s HRH vévodkyní z Cornwallu, Toni Blairem, Annie Lennox, Serenou Williams, Rafaelem Nadalem, Arsene Wengerem, fotbalovým týmem Arsenalu i Chelsea.

Nyní: Country Manager Czech Republic ve společnosti adSalsa Publicidad S.L

PŘÁNÍ EUROŠKOLE

Euroškole k  25. narozeninám přeji mnoho úspěchů, splněných přání, dosažených cílů, mnoho studentů a společných iluzí. Osobně mám krásné vzpomínky, a tak doufám, že i další studenti na Euroškole budou vzpomínat s láskou a radostí.

Bc. EVA ŠOLTYSOVÁ

Absolventka z roku 2007 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Od 2012 do roku 2017 žila a studovala v USA na California Coast University

Nyní: Pracuje v SRN u společnosti Peakwork AG, Düsseldorf  jako projektová manažerka

Bc. JAN HOSTINSKÝ

Absolvent z roku 2006 - obor VÝPOČETNÍ TECHNIKA

• Technická univerzita v Liberci, Fakulta architektury.
  • Pracoval jako CG artist freelancer (vizualizace architektonických návrhů) v Londýně Asymmetrica.co.uk, Praha VIZE s.r.o.
  • Místo pobytu se mění: Praha, Fuerteventura, Frankfurt.

PODĚKOVÁNÍ EUROŠKOLE

Díky za svěží přístup ve výuce, dostal jsem znalosti a prostor, abych na sobě pracoval a dostal se tam, kam jsem chtěl. Přeju vám, aby nastal takový trend, že studenti budou chytřejší a odhodlaní, a ne naopak.

PAVLA HAVELL (ŘEZÁČOVÁ)

Absolventka z roku 2005 - obor HOTELNICTVÍ

• Od roku 2005 žije v Anglii.
  • 2010 - INTERCONTINENTAL London Park Lane - Assistant Events Operations Manager.

Nyní: Nezisková organizace, mj. organizování setkání Čechů a Slováků v Londýně.

HELENA EDELMANN (ŠRÁMKOVÁ)

Absolventka z roku 2003 - obor HOTELNICTVÍ

• Od roku 2010 žije ve Švýcarsku, ve Schwarzenburgu (kanton Bern).
  • 2010 - Odešla do švýcarského města Egg v kantonu Zürich.

Nyní: Pracuje v restauraci "Gasthaus zum Kantonsschild" v Gempenach (kanton Freiburg) jako servírka.

PŘÁNÍ EUROŠKOLE

Euroškole přeji nadále mnoho úspěšných a motivovaných studentů a ať Euroškola nadále zůstane školou se .