„Každá práce, vykonávaná čestně, je užitečná a zasluhuje proto uznání.“

TEREZA VOKÁČOVÁ

Absolventka z roku 2011 - obor CESTOVNÍ RUCH

Nyní: končí bakalářské studium na Metropolitní univerzitě Praha obor Mediální studia.

PŘÁNÍ EUROŠKOLE

Euroškole k  25. narozeninám přeje jen ty nejlepší učitele, jako doposud měla. Učitele, kteří jsou hodní, mnoho člověka naučí a podrží nejen ve studijních záležitostech, ale i v osobních. Také Euroškole přeji šikovné studenty, kteří se díky ní stanou ještě šikovnější. A samozřejmě prosperitu a spokojenost všem.

Bc. PAVEL CALLTA

Absolvent z roku 2008 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Studoval na UJAK, fakulta Mezinárodních vztahů - obor Mezinárodní obchod.

Nyní: zpěvák & skladatel

BARBORA ZAJPTOVÁ

Absolventka z roku 2007 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Studium na Technické univerzitě v Liberci obor Historie a Humanitní studia
  • Key Account Manager ve společnosti Sun Marketing s.r.o. (vedení týmu, péče o stávající klienty, project management).
  • Product/Marketing Director ve společnosti ChytryHonza Chytrý Honza a.s., Vendor partner Alza.cz a.s..

Nyní: Výuka žáků oboru Marketing a reklama na Euroškole.

PŘÁNÍ EUROŠKOLE

Euroškole přeji minimálně dalších krásných 25 let. Tato škola mi dala hodně a jsem jí za to velmi vděčná. Obzvlášť chci poděkovat paní ředitelce, která byla mou třídní učitelkou a byla to právě ona, která nás skvěle připravila do života 🙂

JIŘÍ JELÍNEK

Absolvent z roku 2006 - obor VÝPOČETNÍ TECHNIKA

Nyní: pracuje jako redaktor Českolipského deníku.

PŘÁNÍ EUROŠKOLE

Euroškole k  25. narozeninám přeji studenty, kteří stejně jako já budou na léta strávená ve škole vzpomínat jen v dobrém. Doufám, že také nebudou spoléhat na omezené a často zavádějící zdroje informací, ale požene je touha po hlubším poznání světa okolo sebe.

RUDOLF PEČENKA

Absolvent z roku 2006

• Vedoucí pobočky v Praze u společnosti Vodafone.
  • Rádio Impuls - manažer týmu prodeje online reklamy.

Nyní: Manažer týmu PPC konzultace u společnosti Seznam.cz (vede tým lidí, který se stará o největší klienty, reklamní a mediální agentury).

VEDRAN KOVAČEVIČ

Absolvent z roku 2005 - obor PODNIKOVÁ EKONOMIKA

• Moderátor na Rádiu Impuls
  • Působil v televizích Prima a Nova.

Nyní: Působí v Seznam TV jako editor a dramaturg.

VZKAZ PRO STUDENTY

Za sebe můžu říct, že když víte, co chcete dělat, je to alfa omega všeho. Jděte si za tím. A úspěch se dostaví. Good Luck!

DANIEL ZAHRÁDKA

Absolvent z roku 1999 - obor HOTELNICTVÍ

Nyní: Od roku 2002 pracuje jako fotograf.

PŘÁNÍ EUROŠKOLE

Euroškole k  25. narozeninám přeje vše nejlepší, šťastné studenty a absolventy, ať dělají cokoliv a aby nerozčilovali paní ředitelku :-).

ZDENĚK KRATOCHVÍL

Absolvent z roku 1997 - obor CESTOVNÍ RUCH

• Od roku 2001 žije v USA, Kalifornii.

Nyní: Pracuje jako zahraniční zpravodaj Rádia Impuls.

LADISLAV FAITH

Absolvent z roku 1997

• 1999 - 2007 - Kameraman, střihač, režisér.
  • MTV, TV2, DUNA TV, TA3, STV, ČT, TV NOVA.
  • Spolupracoval na pořadech: Výměna manželek, Bailando, Občanské judo, Magazín Víkend, Podnikatelský magazín, Reportéři.
  • duben 2004: Vítěz mezinárodního grantu vypsaného vládou USA – Nato Act Journalist jako jediný reprezentant za střední a východní Evropu.

Nyní: kameraman České televize - zpravodajství.