Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

TVÁŘE EUROŠKOLY

poznej tváře euroškoly

ONDRA KACÁLEK
Student oboru HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH

O Euroškole jsem se dozvěděl v deváté třídě, když jsem hledal hotelovou školu. Nechtěl jsem však dojíždět na internát, a tak byla první volbou průmyslová škola v okolí mého bydliště. V průběhu prvního ročníku jsem si uvědomil, že mě studium na průmyslovce nebaví a chci být barman a barista. Proto jsem přestoupil na Euroškolu. Obor Hotelnictví a cestovní ruch jsem si vybral, protože se nejvíce blíží profesi, kterou chci dělat. Nakonec jsem se s dojížděním smířil a vůbec toho nelituji. Na škole nejvíce oceňuji přístup učitelů a praktickou výuku ve výborných hotelech a na Pražském hradě. Jsem vděčný za možnost absolvovat kurzy, které mi v budoucnosti pomůžou při hledání zaměstnání. Po maturitě bych chtěl pracovat jako barman v baru nebo barista v kavárně, případně bych spojil obojí dohromady a propojil baristiku a barmanství např. v kávových koktejlech. Byl bych rád, kdyby lidé ochutnali výbornou kávu a přestali pít turka.

LILIANE VRBATOVÁ
Absolventka oboru MARKETING A REKLAMA

Jsem studentkou 4. ročníku oboru Marketing a reklama. Za největší plus mého oboru považuji možnost osobního rozvoje a zúročení získaných dovedností již při studiu, dále praxe v úspěšných firmách, přednášky profesionál, kteří se v oboru pohybují roky a předávají nám neocenitelné znalosti. Já sama jsem v marketingu začala podnikat již na začátku 4. ročníku, a to především díky skvělému základu, který mi poskytla škola a výborní učitelé. Dovednosti, které jsem se zde v průběhu studia naučila, využiji nejen v práci, ale i v osobním životě. Díky, Euroškolo!

poznej tváře euroškoly
poznej tváře euroškoly

KUBA ZDYCHYNEC
Student oboru BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

Jakub se pyšní nejen svými studijními výsledky, ale je také znamenitý střelec. Právě zbraně jsou jeho srdcovou záležitostí. Dokáže o nich poutavě přednášet a rovněž s nimi excelentně zacházet. Svou první zbraň – vzduchovou pušku Slavia 630 – dostal od svého tatínka. Společně s ním také chodil na střelnici a zdokonaloval se ve střelbě z malorážky. Díky tréninku a disciplíně mohl své dovednosti předvést v říjnu 2019 při II. ročníku soutěže STUDENTSKÁ STŘELA pořádané krajským ředitelstvím Policie České republiky. Střelecké klání v disciplínách "Služební pistole" a Samopal vz. 58" s přehledem ovládl a následně se umístil na stupni nejvyšším. Jakub trénuje nadále jako tzv. „pistolař“ sportovní a obrannou střelbu. Drží se filozofie, že zbraň sama je pouhým nástrojem. Teprve člověk rozhodne o jejím využití. Po úspěšném absolvování střední školy by chtěl studovat na Univerzitě obrany v Brně a stát se příslušníkem Armády České republiky.

BIANCA NOVÁKOVÁ
Studentka oboru MARKETING A REKLAMA

O studiu na Euroškole jsem přemýšlela prakticky už od osmé třídy, hledala jsem školu, kde se můžu kreativně rozvíjet. Tento obor jsem si vybrala, protože mě baví práce na počítači, před kamerou a vymýšlení projektů. Na Euroškole nejvíc oceňuji rozmanitost školních akcí, kreativní činnosti, a hlavně práci paní učitelky Zajptové, která tento obor skvěle učí. Za dobré zkušenosti považuji fotografický kurz, kterého se v létě zúčastnila naše třída. Také jsem se naučila pracovat ve skupině a lépe realizovat své nápady. Po – doufám šťastném – ukončení studia je mým velkým snem pracovat v Alze na pozici PR. Kdo by rád uskutečnil své nápady a vize, pro toho je Euroškola skvělá volba!

poznej tváře euroškoly
poznej tváře euroškoly

DOMINIK KASAL
Absolvent oboru HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH

Ke studiu na Euroškole mě motivovalo to, že se v budoucnu chci stát skvělým číšníkem v hotelové restauraci. Po mnoha zkušenostech v kuchyni, mě však stále více láká být kuchařem. Myslím si, že pro tyto dvě profese mě Euroškola výborně připraví, a proto jsem s výběrem školy spokojený. Na Euroškole nejvíce oceňuji, že mohu vykonávat školní praxe na prestižních a velmi zajímavých místech, jako je například Pražský hrad, kde mi bylo ctí obsluhovat nejen naše přední politiky, ale i ty zahraniční. Dále bych vyzdvihl praxe ve špičkových hotelech Morris ****. Rozhodně nesmím zapomenout také na učitele, kteří mají skvělý přístup k nám – žákům. Po čtyřletém studiu jsem získal plno drahocenných zkušeností, které v budoucnu jednoznačně využiji. Rozhodně budu dlouho vzpomínat na obsluhu prezidenta České republiky v jeho osobním salónku v Císařské konírně Pražského hradu. Po maturitě povedou mé kroky do zahraničí a i nadále chci pokračovat po stopách gastronomie. Euroškola mi dala skvělé zážitky a hlavně mnoho gastronomických zkušeností. Mohu ji doporučit každému, kdo se v budoucnu zamýšlí stát se šikovným číšníkem či výborným kuchařem.

NIKOLA KOUDELOVÁ
Studentka oboru HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH

Euroškola mne zaujala už v době, kdy zde studoval můj starší brácha. Baví mě cestování a vše s ním spojené. Obor Cestovní ruch tak pro mě byl jasnou volbou. Ráda pracuji a komunikuji s lidmi. Po praxích ve špičkových hotelích, které nám škola zajišťuje, mě tak láká i pokračovat ve studiu Hotelnictví.Na Euroškole oceňuji práci a laskavost učitelů. Jsou velice trpěliví a myslím si, že nás na maturitu připravují opravdu skvěle! Cenné zkušenosti mi dává i působení ve studentské radě. Naučila jsem se lepší spolupráci i vedení kolektivu, což je pro můj obor velmi důležité.

poznej tváře euroškoly
poznej tváře euroškoly

LUCIE THEILEOVÁ
Absolventka oboru HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH

O Euroškole jsem se dozvěděla díky mé nejlepší kamarádky, která zde také studuje. Obor Hotelnictví a cestovní ruch jsem si vybrala, jelikož miluji cestování a obdivuji kultury cizích zemí. Se skvělým kolektivem studentů a učitelů jsem měla možnost podívat se třeba do Londýn, Barcelony nebo Caorle. Na škole nejvíce oceňuji vřelý přístup našich učitelů a možnost účastnit se projektu Erasmus+ či praxí na Pražském hradě. Mou největší zkušeností byla určitě čtrnáctidenní praxe v Londýně, která mě naučila samostatnosti, a navíc jsem si zlepšila angličtinu. Protože mě studium cestovního ruchu naplňuje, mám v plánu v něm pokračovat i na vysoké škole.

IVAN HOLUB
Student oboru CESTOVNÍ RUCH A HOTELNICTVÍ

Mojí motivací ke studiu na Euroškole bylo to, že jsem se chtěl vždy stát manažerem nebo ředitelem hotelu. Zároveň mi Euroškola přišla jako prestižní škola. Baví mě poznávat gastronomii, potkávat nové lidi a jezdit do různých hotelů, proto jsem si vybral obor Hotelnictví a cestovní ruch. Na Euroškole oceňuji nejen kvalitní studium, ale i skvělý kolektiv a zábavu. Líbí se mi praxe, které škola pořádá například v hotelech Morris, v TOP HOTELu nebo na Pražském hradě. Největší zkušeností byla praxe v Itálii, kam jsem se dostal hned v druhém ročníku a nemohl jsem tomu uvěřit. Po maturitě bych se chtěl vypracovat na manažera nějakého luxusního hotelu.

poznej tváře euroškoly
poznej tváře euroškoly

VÍTEK ŠNOKHOUS
Absolvent oboru HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH

O studiu na Euroškole jsem se dozvěděl od svých kamarádů, také úspěšných absolventů naší školy - Štěpána Soudka a Michaela Muchy. Dal jsem na jejich rady a na Euroškolu si podal přihlášku. Ze všech nabízených oborů mě zaujal nejvíce obor Hotelnictví a cestovní ruch. Možná právě z toho důvodu, že si rád vařím. Na škole oceňuji vždy vstřícný a úžasný učitelský sbor. Ale nejvíc naši milovanou kantýnu. Mé kroky po maturitě zatím směřují ke studiu na vysoké škole a poté uvidím, kam mě má cesta zavede.

HANKA PEJCHAROVÁ
Absolventka oboru MARKETING A REKLAMA

O studiu na Euroškole jsem uvažovala už po návštěvě burzy škol v osmé třídě. A od té doby to byla moje vysněná škola.Obor Marketing a reklama jsem si vybrala hlavně proto, že pracuji ráda s lidmi a mohu se profesně rozvíjet už při studiu. Nejvíce na Euroškole oceňuji praxe v marketingovém prostředí, školní exkurze, přednášky odborníků, přístup vyučujících k výuce, a hlavně pak paní učitelku Melzerovou a paní učitelku Zajptovou, které nás skvěle připravují na odbornou část maturity. Díky projektu Euroškoly spolufinancovaného z programu EU Erasmus+ jsem byla minulý rok v dubnu na dvoutýdenní stáži v Londýně, kde jsem byla součástí týmu marketingové firmy BMAS – Digital Marketing Agency. Jako druhou největší pracovní zkušenost považuji praxi v Sun Marketingu v Praze, které jsem se účastnila ve druhém ročníku. Získala jsem tam spoustu kontaktů, které v budoucnu určitě využiji. Po maturitě se chci oboru dále věnovat a studovat na UTB ve Zlíně.

poznej tváře euroškoly
poznej tváře euroškoly

ABIGAIL TITĚROVÁ
Studentka oboru BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

Ke studiu na Euroškole mě motivoval především obor Bezpečnostní služby, kde je možná praxe u Policie ČR a dalších složek integrovaného záchranného sboru. Na té práci se mi líbí to, že pomáháte lidem. Když jdete na službu, nikdy nevíte, co vás čeká. Zároveň máte široký výběr pozic a možností, kde se uplatnit. Na Euroškole oceňuji to, jaký přístup má vedení školy k žákům. Můžete se svěřit komukoliv z personálu školy a on vám poradí, pokud to bude v jeho silách. Oceňuji to, že zde učí profesionálové a tím je látka snazší pro pochopení. Mou největší zkušeností bylo, když jsem mohla – v rámci odborné praxe – poznat, jak funguje Policie ČR. Pokud vše klapne tak, jak má, a úspěšně složím fyzické a psychické testy, doufám, že mé kroky povedou právě k Policii ČR. Tam bych ráda pracovala na oddělení dopravní policie. Pevně věřím a doufám, že mi tento životní sen vyjde, protože mé motto je: „Když něco chceš, tak si za tím jdi a dokážeš to”.

BARBORA ZAJPTOVÁ
Vyučující oboru MARKETING A REKLAMA

Jednoho podzimního dne jsem šla navštívit svou milovanou Euroškolu, na které jsem strávila nezapomenutelné 4 roky života. Netušila jsem, že společně s paní ředitelkou vymyslíme nový obor Marketing a reklama a mé kroky povedou na tuto školu mnohem častěji. Jsem nesmírně ráda, že se otevření oboru podařilo a můžeme se rok co rok těšit na nové tváře a budoucí hvězdy marketingu. Na této škole jsem studovala obor Cestovní ruch, ve kterém jsem rok po dokončení školy pracovala, konkrétně v Obecním domě v Praze na pozici kulturní referent. Zároveň jsem v tomto období začala studovat Vysokou školu ekonomie a managementu, obor Marketing a PR. Marketing mě lákal víc a víc, a proto jsem neváhala a zahájila svou kariéru v reklamní agentuře. Od této chvíle jsem se do marketingu zamilovala a bylo jasné, že se má kariéra bude ubírat právě tímto směrem. Pracovala jsem na pozicích Key account manager, později na pozici marketingová ředitelka. V marketingu mám praxi více jak 13 let. Aktuálně pracuji v Alze, kde vedu tým skvělých lidí. 

poznej tváře euroškoly
Mobil
601 360 608, 602 459 011
E-mail
euroskcl@eso-cl.cz
Adresa
Železničářská 2232, 470 01 Česká Lípa
poznej tváře euroškoly
poznej tváře euroškoly