Líbí se ti naše škola a chceš k nám přestoupit?
Žádný problém!

Chceš k nám přestoupit z jiné školy? Nebo už na Euroškole jsi, ale chceš změnit obor studia?
Stačí splnit několik podmínek. Přestoupit můžeš i v průběhu školního roku.

KAM MŮŽEŠ AKTUÁLNĚ PŘESTOUPIT?

aktuální stav k datu 1. 9. 2022

AJ7A3291

Hotelnictví a cestovní ruch

CEV 9445

Marketing a reklama

CEV 0688

Bezpečnostní služby

4. ročník

Vzhledem k tomu, že jsou odborné předměty vyučovány již od 1. ročníku, musí uchazeč počítat s vykonáním rozdílových zkoušek.

ŽÁDOST O PŘESTUP

Žádost o přestup podáváš, pokud k nám chceš přestoupit z jiné školy a pokračovat ve studiu stejného nebo příbuzenského zaměření na naší škole. Žádost předkládá zletilý žák nebo zákonný zástupce nezletilého žáka.

PODMÍNKY PŘIJETÍ

• Nejprve se s námi zkontaktuj.
  • V případě volné kapacity tebou vybraného oboru si s tebou sjednáme osobní schůzku - k osobnímu setkání si s sebou vezmi doklady o předchozím vzdělání (vysvědčení a rozhodnutí o přijetí).
  • V případě rozdílnosti původního oboru s novým je podmínkou úspěšné složení rozdílových zkoušek předepsaných ředitelkou školy.
  • O přestupu žáka rozhoduje ředitelka Euroškoly, která stanovuje obsah, rozsah a termín konání zkoušky - rozdílové zkoušky se skládají z předmětů příslušných ročníků vybraného oboru, které uchazeč v předešlém studiu neabsolvoval.

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DO VYŠŠÍHO ROČNÍKU

Žádost o přijetí do vyššího ročníku podáváš v případě, že k nám přestupuješ z jiné školy a chceš být přijat do vyššího ročníku, než je první ročník vzdělávání. Žádost předkládá zletilý žák nebo zákonný zástupce nezletilého žáka.

PODMÍNKY PŘIJETÍ

• Nejprve se s námi zkontaktuj.
  • V případě volné kapacity tebou vybraného oboru si s tebou sjednáme osobní schůzku - k osobnímu setkání si s sebou vezmi doklady o předešlém studiu na střední škole (vysvědčení).

Váháte, jaký obor zvolit? Chcete k nabízeným oborům více informací?
Napište nám!

Odesláním formuláře souhlasí uchazeč nebo jeho zákonný zástupce se zpracováním osobních údajů.

Mobil
euroskcl@eso-cl.cz