Líbí se ti naše škola a chceš k nám přestoupit?

Žádný problém!

Chceš k nám přestoupit z jiné školy? Nebo už na Euroškole jsi, ale chceš změnit obor studia? Stačí splnit několik podmínek. Přestoupit můžeš i v průběhu školního roku.

Kam můžeš aktuálně přestoupit?

Přestupy

Žádost o přestup

Žádost o přestupu podáváš, pokud k nám chceš přestoupit z jiné školy a pokračovat ve studiu stejného nebo příbuzenského zaměření na naší škole. Žádost předkládá zletilý žák nebo zákonný zástupce nezletilého žáka.

Podmínky přijetí

• Nejprve se s námi zkontaktuj, v případě volné kapacity tebou vybraného oboru si s tebou sjednáme osobní schůzku.
    - k osobnímu setkání si s sebou vezmi doklady o předchozím vzdělání (vysvědčení)
  • V případě rozdílnosti původního oboru s novým je podmínkou úspěšné složení rozdílových zkoušek předepsaných ředitelkou školy. O přestupu žáka rozhoduje ředitelka Euroškoly, která stanovuje obsah, rozsah a termín konání zkoušky.
    - rozdílové zkoušky se skládají z předmětů příslušných ročníků vybraného oboru, které uchazeč v předešlém studiu neabsolvoval

Žádost o přijetí do vyššího ročníku

Žádost o přijetí do vyššího ročníku podáváš v případě, že k nám přestupuješ z jiné školy a chceš být přijat do vyššího ročníku, než je první ročník vzdělávání. Žádost předkládá zletilý žák nebo zákonný zástupce nezletilého žáka.

Podmínky přijetí

- k osobnímu setkání si s sebou vezmi doklady o předešlém studiu na střední škole (vysvědčení)

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhej obrátit!

Napiš nám, zavolej nebo si domluv individuální schůzku přímo ve škole.

E-mail: euroskcl@eso-cl.cz

Telefon: +420 601 360 608 / +420 602 459 011