MARKETING A REKLAMA

63-41-M/01

CEV 6671
Marketing a reklama

PROČ STUDOVAT REKLAMU A MARKETING?

  • Objevíš svět marketingu, reklamy, focení i grafiky a získáš obrovské možnosti uplatnění na různých pozicích.
  • Naučíš se fotit, ovládat grafické programy jako je Photoshop, psát reklamní texty, vymýšlet a vytvářet reklamní spoty i celé kampaně.
  • Budeš potkávat odborníky přímo z praxe a vyjedeš na exkurze a zájezdy po Čechách i do zahraničí. S tímhle oborem toho zkrátka zažiješ opravdu hodně.

JE TENTO OBOR PRO TEBE?

Jsi kreativní, chceš se naučit fotit, pracovat s grafickými programy?  Možná ještě nevíš, jestli jsi týmový hráč nebo sólista. Nebo co chceš po škole dělat. Proto si vyber obor, který tě naučí vše od ekonomiky až po grafiku a marketing!
Otevřou se ti možnosti, o kterých se ti teď ani nesní!

JAKÉ BUDEŠ MÍT UPLATNĚNÍ?

Třeba v sobě objevíš copywritera a budeš psát reklamní texty, staneš se stratégem, který plánuje kampaně, specialistou na sociální sítě, grafickým designerem, kreativcem nebo využiješ své ekonomické znalosti. Můžeš pokračovat ve studiu na vysoké škole. Naším partnerem je Metropolitní univerzita Praha, kde je možné pokračovat v oboru MEDIÁLNÍ STUDIA. Zkrátka zjisti, co tě baví a to dělej! 

JAKÉ JE U NÁS ŠKOLNÉ?

  • Školné pro školní rok 2022/2023 je 16 200 Kč.
  • Školné bude třeba uhradit dle platebních podmínek dohodnutých ve smlouvě (lze hradit i v měsíčních splátkách).
  • V případě, že školu navštěvují sourozenci, rodiče a děti mají nárok na slevu ve výši 20 % po dobu souběhu studia.

JAK OBOR HODNOTÍ NAŠI

STUDENTI A ABSOLVENTI?

Marketing a reklama
Za největší plus oboru Marketing a reklama považuji možnost osobního rozvoje a zúročení získaných dovedností již při studiu, dále praxe v úspěšných firmách, přednášky profesionálů, kteří se v oboru pohybují roky a předávají nám neocenitelné znalosti. Já sama jsem v oboru marketing začala podnikat již na začátku 4. ročníku, a to především díky skvělému základu, který mi poskytla škola a výborní učitelé. Dovednosti, které jsem se zde v průběhu studia naučila, využiji nejen v práci, ale i v osobním životě. Díky, Euroškolo!
Liliane Vrbatováabsolventka
Marketing a reklama
O studiu na Euroškole jsem přemýšlela prakticky už od osmé třídy, hledala jsem školu, kde se můžu kreativně rozvíjet. Tento obor jsem si vybrala, protože mě baví práce na počítači, před kamerou a vymýšlení projektů. Na Euroškole nejvíc oceňuji rozmanitost školních akcí, kreativní činnosti, a hlavně práci paní učitelky Zajptové, která tento obor skvěle učí. Za dobré zkušenosti považuji fotografický kurz, kterého se v létě zúčastnila naše třída. Také jsem se naučila pracovat ve skupině a lépe realizovat své nápady.
Bianca Novákovástudentka
Marketing a reklama
Obor Marketing a reklama jsem si vybrala hlavně proto, že pracuji ráda s lidmi a mohu se profesně rozvíjet už při studiu. Nejvíce na Euroškole oceňuji praxe v marketingovém prostředí, školní exkurze, přednášky odborníků z oboru a přístup vyučujících k výuce. Díky projektu Euroškoly spolufinancovaného z programu EU Erasmus+ jsem byla minulý rok v dubnu na dvoutýdenní stáži v Londýně, kde jsem byla součástí týmu marketingové firmy BMAS – Digital Marketing Agency. Jako druhou největší pracovní zkušenost považuji praxi v Sun Marketingu v Praze, které jsem se účastnila ve druhém ročníku. Získala jsem tam spoustu kontaktů, které v budoucnu určitě využiji.
Hana Pejcharováabsolventka

AKTIVITY, KURZY, ODBORNÁ PRAXE, CERTIFIKÁTY

fotografický kurz, psaní tiskové zprávy

poznávací zájezdy po České republice a do zahraničí

tematické exkurze

odborné praxe v reklamních a mediálních agenturách

lyžařský, vodácký a turistický kurz

přednášky uznávaných odborníků

Europass-Mobilita

odborné praxe ve Španělsku

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Mobil
601 360 608, 602 459 011
E-mail
euroskcl@eso-cl.cz
Adresa
Železničářská 2232, 470 01 Česká Lípa
Marketing a reklama
Marketing a reklama