Poznej tváře oboru Marketing a reklama

HANKA PEJCHAROVÁ

O studiu na Euroškole jsem uvažovala už po návštěvě burzy škol v osmé třídě. A od té doby to byla moje vysněná škola.
Obor Marketing a reklama jsem si vybrala hlavně proto, že pracuji ráda s lidmi a mohu se profesně rozvíjet už při studiu.
Nejvíce na Euroškole oceňuji praxe v marketingovém prostředí, školní exkurze, přednášky odborníků z oboru, přístup vyučujících k výuce, a hlavně pak paní učitelku Melzerovou a paní učitelku Zajptovou, které nás skvěle připravují na odbornou část maturity.
Díky Euroškole jsem se minulý rok v dubnu pracovně podívala na dva týdny do Londýna, kde jsem byla součástí týmu marketingové firmy BMAS – Digital Marketing Agency. Jako druhou největší pracovní zkušenost považuji praxi v Sun Marketingu v Praze, které jsem se účastnila ve druhém ročníku. Získala jsem tam spoustu kontaktů, které v budoucnu určitě využiji.
Po maturitě se chci oboru dále věnovat a studovat na UTB ve Zlíně.

LILIANE VRBATOVÁ

Marketing a reklama

Jsem studentkou 4. ročníku oboru Marketing a reklama. Za největší plus mého oboru považuji možnost osobního rozvoje a zúročení získaných dovedností již při studiu, dále praxe v úspěšných firmách, přednášky profesionálů, kteří se v oboru pohybují roky a předávají nám neocenitelné znalosti. Já sama jsem v oboru marketing začala podnikat již na začátku 4. ročníku, a to především díky skvělému základu, který mi poskytla škola a výborní učitelé. Dovednosti, které jsem se zde v průběhu studia naučila, využiji nejen v práci, ale i v osobním životě. Díky, Euroškolo!

BIANCA NOVÁKOVÁ

O studiu na Euroškole jsem přemýšlela prakticky už od osmé třídy, hledala jsem školu, kde se můžu kreativně rozvíjet. Tento obor jsem si vybrala, protože mě baví práce na počítači, před kamerou a vymýšlení projektů. Na Euroškole nejvíc oceňuji rozmanitost školních akcí, kreativní činnosti, a hlavně práci paní učitelky Zajptové, která tento obor skvěle učí. Za dobré zkušenosti považuji fotografický kurz, kterého se v létě zúčastnila naše třída. Také jsem se naučila pracovat ve skupině a lépe realizovat své nápady. Po – doufám šťastném – ukončení studia je mým velkým snem pracovat v Alze na pozici PR. Kdo by rád uskutečnil své nápady a vize, pro toho je Euroškola skvělá volba!

KRISTÝNA CERHOVÁ

Marketing a reklama

Ke studiu na Euroškole mne motivoval hlavně obor Marketing a reklama. Díky mamince jsem měla možnost poznat firmu, která se marketingem zabývá. Okamžitě mě to chytlo a chtěla jsem studium marketingu zkusit. A protože mojí prioritou bylo kvůli rodině studovat v České Lípě, byla Euroškola mojí první volbou. Na škole oceňuji především individuální přístup ke studentům a praxi. Právě praxe v pražské Alze je tou největší zkušeností, kterou jsem na Euroškole doposud získala. Měla jsem možnost účastnit se schůzek s profesionály v oboru a získala jsem i důležité certifikáty. Po maturitě mé kroky povedou na vysokou školu v Amsterdamu, kde budu studovat obor Fashion business.