Proč si Euroškolu vybrali naši studenti

a absolventi?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ondra Kacálek

STUDENT OBORU HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH

O Euroškole jsem se dozvěděl v deváté třídě, když jsem v našem okolí hledal hotelovou školu. Nechtěl jsem však dojíždět na internát, a tak byla první volbou průmyslová škola, která byla
12 km od mého bydliště. V průběhu prvního ročníku jsem si uvědomil, že mě studium na průmyslovce nebaví a chci být barman a barista. Proto jsem přestoupil na Euroškolu. Obor Hotelnictví a cestovní ruch jsem si vybral, protože se nejvíce blíží profesi, kterou chci dělat. Nakonec jsem se s dojížděním smířil
a vůbec toho nelituji.

Na škole nejvíce oceňuji přístup učitelů a praktickou výuku ve výborných hotelech a na Pražském hradě. Jsem vděčný za možnost absolvovat kurzy, které mi v budoucnosti pomůžou při hledání zaměstnání.

Hanka Pejcharová

STUDENTKA OBORU MARKETING A REKLAMA

O studiu na Euroškole jsem uvažovala už po návštěvě burzy škol v osmé třídě. A od té doby to byla moje vysněná škola. Obor Marketing a reklama jsem si vybrala hlavně proto, že pracuji ráda s lidmi a mohu se profesně rozvíjet už při studiu.

Nejvíce na Euroškole oceňuji praxe v marketingovém prostředí, školní exkurze, přednášky odborníků z oboru, přístup vyučujících k výuce, a hlavně pak paní učitelku Melzerovou a paní učitelku Zajptovou, které nás skvěle připravují na odbornou část maturity.

Díky Euroškole jsem se minulý rok v dubnu pracovně podívala na dva týdny do Londýna, kde jsem byla součástí týmu marketingové firmy BMAS – Digital Marketing Agency. Jako druhou největší pracovní zkušenost považuji praxi v Sun Marketingu v Praze, které jsem se účastnila ve druhém ročníku. Získala jsem tam spoustu kontaktů, které v budoucnu určitě využiji.

Dominik Kasal

STUDENT OBORU HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH

Ke studiu na Euroškole mě motivovalo to, že se v budoucnu chci stát skvělým číšníkem v hotelové restauraci. Po mnoha zkušenostech v kuchyni, mě však stále více láká stát se kuchařem.Myslím si, že pro tyto dvě profese mě Euroškola výborně připraví, a proto jsem s výběrem školy spokojený.

Na Euroškole nejvíce oceňuji, že mohu vykonávat školní praxe na prestižních a velmi zajímavých místech, jako je například Pražský hrad, kde mi bylo poctou obsluhovat nejen naše přední politiky, ale i ty zahraniční.  Dále bych vyzdvihl praxe ve špičkových hotelech Morris ****. Rozhodně nesmím zapomenout také na učitele, kteří mají skvělý přístup k nám – žákům.

Po čtyřletém studiu jsem získal plno drahocenných zkušeností, které v budoucnu jednoznačně využiji. Je jich tolik, že si ani nevybavím, která z nich byla ta největší. Rozhodně budu dlouho vzpomínat na obsluhu prezidenta České republiky v jeho osobním salónku v Císařské konírně Pražského hradu.

Kristýna Cerhová

Ke studiu na Euroškole mne motivoval hlavně obor Marketing
a reklama. Díky mamince jsem měla možnost poznat firmu, která se marketingem zabývá. Okamžitě mě to chytlo a chtěla jsem studium marketingu zkusit. A protože mojí prioritou bylo kvůli rodině studovat v České Lípě, byla Euroškola mojí první volbou.

Na škole oceňuji především individuální přístup ke studentům
a praxi. Právě praxe v pražské Alze je tou největší zkušeností, kterou jsem na Euroškole doposud získala. Měla jsem možnost účastnit se schůzek s profesionály v oboru a získala jsem
i důležité certifikáty.

Bianca Nováková

STUDENTKA OBORU MARKETING A REKLAMA

O studiu na Euroškole jsem přemýšlela prakticky už od osmé třídy, hledala jsem školu, kde se můžu kreativně rozvíjet. Tento obor jsem si vybrala, protože mě baví práce na počítači, před kamerou a vymýšlení projektů.

Na Euroškole nejvíc oceňuji rozmanitost školních akcí, kreativní činnosti, a hlavně práci paní učitelky Zajptové, která tento obor skvěle učí. Za dobré zkušenosti považuji fotografický kurz, kterého se v létě zúčastnila naše třída. Také jsem se naučila pracovat ve skupině a lépe realizovat své nápady.

Abigail Titěrová

STUDENTKA OBORU BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

Ke studiu na Euroškole mě motivoval především obor Bezpečnostní služby, kde je možná praxe u Policie ČR a dalších složek integrovaného záchranného sboru. Už jako 6leté děvče jsem toužila být policistkou. Na té práci se mi líbí to, že pomáháte lidem. Když jdete na službu, nikdy nevíte, co vás čeká. Zároveň máte široký výběr pozic a možností, kde se uplatnit.

Na Euroškole oceňuji to, jaký přístup má vedení školy k žákům. Můžete se svěřit komukoliv z personálu školy a on vám poradí, pokud to bude v jeho silách. Oceňuji to, že zde učí profesionálové. Je lepší a snazší pro pochopení, když vám předmět mimořádné události vysvětluje hasič než člověk, který to jen studuje. To samé platí i pro předměty kriminalistika nebo trestně právní jednání. Ráda jsem i za to, že nemusím dojíždět daleko, protože školy s tímto zaměřením jsou většinou „z ruky“.

Mou největší zkušeností bylo, když jsem mohla – v rámci odborné praxe – poznat, jak funguje Policie ČR.

Lucie Theileová

STUDENTKA OBORU HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH

O Euroškole jsem se dozvěděla díky mé nejlepší kamarádce, která zde také studuje. Obor Hotelnictví a cestovní ruch jsem si vybrala, jelikož miluji cestování a obdivuji kultury cizích zemí. Se skvělým kolektivem studentů a učitelů jsem měla možnost podívat se třeba do Londýna, Barcelony nebo Caorle.

Na škole nejvíce oceňuji vřelý přístup našich učitelů a možnost účastnit se projektu Erasmus+ či praxí na Pražském hradě. Mou největší zkušeností byla určitě čtrnáctidenní praxe v Londýně, která mě naučila samostatnosti, a navíc jsem si zlepšila angličtinu.