19. ročník euroškolácké recitační soutěže se opravdu vydařil :):)

1.2. 2016

Poslední lednová středa se stala dnem, kdy se sešlo 16 studentů z 1. – 3. ročníků, kteří se zajímají o recitaci a zpěv. Několik hudebních vystoupení vytvořilo celé akci velmi příjemnou atmosféru. Porota, kterou tvořily vyučující CJR – PaedDr. Monika Bayerová a Mgr. Alena Lišková, měla při hodnocení výkonů a stanovení celkového pořadí účastníků nelehkou úlohu.

Kulturní akci moderovala Marie Němcová (H2), která všem předvedla krásný sólový zpěv, poté i procítěný duet s Jaroslavem Michlem (P1B) z filmu „Hříšný tanec“. Diváci vyslechli i píseň „Černá vrána“ v podání Renaty Podešvové (P3A). Recitovalo se česky i anglicky (Kája Syrová, H1), zazněly básně našich a světových autorů, dokonce i poezie vlastní (Jarda Michl).

Celkové pořadí recitace:

1. místo – NIKOLA PLÍHALOVÁ (P1B)
2. místo – JAROSLAV MICHL (P1B)
3. místo –  HANA STRNADOVÁ (H2)

Cenu diváků získala Nikola Plíhalová a Jaroslav Michl. „Bramborovou“ medaili porota věnovala Míše Oppitzové, Vojtovi Nehasilovi, Markovi Moučkovi a Tadeáši Pavlasovi.

Všem děkujeme za účast, oceněným ještě jednou blahopřejeme a postupujícím přejeme hodně úspěchů v okresním kole, které se bude konat dne 25. 2. 2016 v DDM Libertin v České Lípě.

19. ročník euroškolácké recitační soutěže se opravdu vydařil :):)