70. výročí ZŠ Arnultovice

18.11. 2018 Petra Kašparová

Slunečný listopadový čtvrtek pro nás byl opět příjemně pracovní. Jaká akce nás, hoteláky, čekala? 70. výročí arnultovické základky. Když nás před měsícem oslovila paní ředitelka Mgr. Jiřina Jelínková, zda bychom připravili pohoštění pro hosty oslavy, byli jsme potěšeni a úkolu jsme se zhostili s radostí, někteří z nás totiž touto školou prošli. Na slavnostních stolech se objevily sýrové minidezerty, kanapky s uzeným lososem, oblíbené kuřecí i vepřové banketní řízečky a jahodová Panna Cotta. Hosté si pochutnali také na našich domácích limonádách z černého bezu a zázvoru. 

Této sympatické škole přejeme hodně spokojených žáčků a svěží vítr do plachet učitelům.

Verča, Anetka a Martin H3 & Alda a Ája H4

70. výročí ZŠ Arnultovice 70. výročí ZŠ Arnultovice 70. výročí ZŠ Arnultovice 70. výročí ZŠ Arnultovice 70. výročí ZŠ Arnultovice 70. výročí ZŠ Arnultovice70. výročí ZŠ Arnultovice