AHOJ, DEVÁŤÁCI!

7.1. 2021

Rozhodnutí, kudy se budou ubírat tvé další kroky, je tu!

Víme, že volba budoucí školy je jedním ze stěžejních životních rozhodnutí a je téměř nemožné se rozhodnout pouze na základě letáků či jiných propagačních materiálů.

Právě proto jsme pro zájemce o studium pořádali v minulých letech aktivitu Jeden den žákem Euroškoly nebo Interaktivní dny otevřených dveří. Bohužel se zdá, že tyto aktivity nebude možné v plném rozsahu uspořádat ani na jaře 2021.

Nechceme tě připravit o možnost nasát autentickou školní atmosféru, a tak jsme si pro tebe připravili individuální Konzultační dny pro uchazeče o studium, na které tě tímto srdečně zveme.

Chceme se ti plně věnovat a dokázat ti, že náš slogan “Jsme škola, která ti ukáže cestu k tvé vysněné práci,” není jen prázdná fráze. Proto si čas návštěvy prosím nezapomeň rezervovat na e-mailu kasparova@eso-cl.cz nebo telefonním čísle + 420 606 369 223.

Mezitím, co se budeme připravovat na setkání s tebou, mrkni na vizitky současných i bývalých studentů, kteří se k Euroškole hrdě hlásí v rubrice Poznej tváře Euroškoly nebo si pusť naše školní video.

Na setkání ve škole se těší
Petra Kašparová a tým Euroškoly