Aktuální informace pro studenty

1.3. 2021

Milé žačky, milí žáci,  

dnešní den měl být datem, kdy se alespoň část z vás vrátí do školy. Všichni už víme, že se váš návrat opět minimálně o měsíc odkládá. 

Vím, že se vám motivace učit se hledá čím dál obtížněji, ale nevzdávejte to. Všechno, co do svých hlav dostanete, příští rok 100% zúročíte. 

Připomínám vám také, že na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření je možnost využívat – po předchozí domluvě s vyučujícím – individuální konzultace ve škole (v případě, že si nevíte s probíranou látkou rady), ať si nezkomplikujete letní prázdniny.  

Pokud nejste z České Lípy, pošlete mi s jednodenním předstihem na e-mailovou adresu: euroskcl@eso-cl.cz (NIKOLI na KOMENS!) ŽÁDOST O VYDÁNÍ POTVRZENÍ prezenční přítomnosti žáka ve škole z důvodu konání komisionální zkoušky nebo individuální konzultace, abyste mohli prokázat důvod cesty do České Lípy případné kontrole. Do e-mailu nezapomeňte uvést datum konání zkoušky nebo konzultace.  

Věřím, že se do školy vrátíte tak, abychom mohli absolvovat všechny naplánované kurzy.  

My, učitelé, se na vás těšíme.

Petra Kašparová
ředitelka školy