Anglie? Zkušenost k nezaplacení!

Praxe v Anglii nám přináší spoustu nových zkušeností. Odbouráváme strach z mluvení na veřejnosti. V práci poznáváme nové lidi a zlepšujeme úroveň angličtiny. Ve volném čase pak vyrážíme prozkoumávat krásy Londýna.

V britské metropoli jsme nejprve zamířili do ADC College, kde nás anglický lektor seznámil s místními zásadami a předal nám rady, jak se chovat ve firmách, restauracích a hotelích. Následoval oběd v indické restauraci a odpoledne proběhl nácvik cesty do zaměstnání. Večer jsme společně poseděli v jednom z proslulých londýnských pubů.

Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!
Anglie? Zkušenost k nezaplacení!