BURZA UČEBNIC

1.5. 2022

SHÁNÍŠ UČEBNICE NA PŘÍŠTÍ ŠKOLNÍ ROK?

1. Sleduj naše sociální sítě a webové stránky školy, kam budeme postupně přidávat učebnice našich studentů.
  2. Pokud budeš mít o nějakou učebnici zájem, můžeš oslovit přímo studenta nebo studentku, jehož kontaktní údaje najdeš přímo u dané učebnice.
  3. Pokud sháníš učebnici, kterou na našich stránkách nenajdeš, napiš nám na e-mail sara@eso-cl.cz a my za tebe vyvěsíme inzerát.

MÁŠ UČEBNICE, KTERÉ UŽ NEPOTŘEBUJEŠ?

1. Pošli nám vyfocenou učebnici, společně s tvým jménem a číslem nebo e-mailem, na který tě může zájemce kontaktovat na adresu sara@eso-cl.cz. Nezapomeň přidat informaci o ceně.
  2. My tvé učebnice nasdílíme na školní sociální sítě a webové stránky školy.
  3. Zájemce tě sám osloví, na tebou uvedeném kontaktu. Spolu se domluvíte na způsobu platby a předání učebnic.

Pokud si prodej nebo nákup učebnic rozmyslíš, nezapomeň nám dát vědět, abychom mohli inzerát stáhnout.

UČEBNICE NA PRODEJ NAJDEŠ NA NAŠICH
WEBOVÝCH STRÁNKÁCH