Českolipský City Cross Run & Walk

Státní svátek jsme oslavili během, prací a milými setkáními. Druhým rokem jsme se zapojili do zážitkového běhu City Cross Run and Walk. Našich 12 běžců a běžkyň se popasovalo se 7 km úsekem statečně. Ze studentů běžel s větrem o závod Roco Selivanov, který se v kategorii do 19 let umístil na 4. místě (celkově byl 35. z 370 závodníků). Zástupce z řad učitelů Mgr. Martin Šrámek si díky svému excelentním výkonu zajistil stříbrnou medaili. Na trati jsme vypomáhali v roli dobrovolníků a snažili se potleskem, hecováním nebo trochou vody podpořit běžce. Věříme, že náš stánek, odkud se linula vůně flambovaného ovoce, kávy a párků, potěšil návštěvníky běhu stejně jako závodníky. Mezi naše hosty patřili třeba absolventi Alda s Ondrou nebo ředitel HZSLK Mgr. Vakula.

Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk
Českolipský City Cross Run & Walk