Dobré příklady táhnou

16.3. 2018

Naši žáci nepotřebují přelomové pedagogické metody, ale zejména pozitivní vzory. Kromě učitelů jsou to velmi často úspěšní absolventi, kterých máme celou řadu. Mrkněte na fotogalerii níže.
Příkladem synergie mezi absolventy a současnými žáky jsou odborné praxe na pracovištích našeho smluvního partnera společnosti MORRIS s.r.o.
Lída, absolventka oboru CESTOVNÍ RUCH Dobré příklady táhnou, zasvěcuje Martinu do tajů činnosti recepční, Honza, absolvent oboru HOTELNICTVÍ Dobré příklady táhnouradí našim žákům v hotelích v České Lípě i Mariánkách. Pod vedením ostříleného kolegy jde vše jak na drátkách.

Dobré příklady táhnou Dobré příklady táhnou Dobré příklady táhnou Dobré příklady táhnou Dobré příklady táhnou Dobré příklady táhnou Dobré příklady táhnou Dobré příklady táhnou