Euroškoláci proti policistům

6.2. 2020

Skandování, pošťuchování, a dokonce i boj s policisty. To vše si mohli žáci bezpečnostních služeb na vlastní kůži vyzkoušet v Home Credit aréně v Liberci. Naši bezpečáci měli simulovat nepřizpůsobivé fanoušky, kteří nerespektují pokyny pořadatelů. Pořádková jednotka policie ČR si díky našim žákům mohla vyzkoušet různé strategie, jak proti takovým fanouškům zakročit. Akce se zúčastnili žáci od prvního do čtvrtého ročníku a policisty vůbec nešetřili! Naštěstí se jednalo pouze o nácvik a naši studenti se vraceli domů bez zranění a s úsměvem na tváři.

Jak hodnotí akci Mgr. Martin Šrámek, který bezpečáky doprovázel? „Musím říct, že naši žáci pojali cvičení s vysokým nasazením a vytvořili policistům velice bouřlivé prostředí, které vypadalo skutečně věrohodně. Doufám, že naše škola bude mít i nadále možnost zúčastňovat se podobných akcí, na kterých si žáci mohou prospěšným způsobem vybít přebytečnou energii.“

Euroškoláci proti policistům