Evropský den jazyků

2.10. 2018

Tradiční akcí na konci září je u nás Evropský den jazyků. Na studenty prvních a druhých ročníků čekaly různorodé aktivity, které zábavnou formou testovaly jejich dovednosti a připomněly význam studia cizích jazyků pro moderního člověka.

Na jednotlivých stanovištích si studenti vyzkoušeli oblíbenou Bombu, pexeso v německém jazyce, překlad středověkého textu nebo online kvíz v anglickém jazyce, který byl letos novinkou. Pro nejlepší tři týmy byla připravena sladká odměna.

A jak si celou akci užili samotní Euroškoláci?

„Moc se mi to líbilo, jen příště víc angličtiny v konverzaci a méně německých prezentací :-)“  – Nikola

„Byl to dobrý den, stokrát lepší než vyučování. Podle mého názoru byla nejlepší hra, kde jsme anglicky hádali slova z tabule, ke které jsme byli zády a zbytek týmu vysvětloval. Všichni se snažili.“ – Tomáš

Evropský den jazyků Evropský den jazyků Evropský den jazyků Evropský den jazyků Evropský den jazyků Evropský den jazyků Evropský den jazyků Evropský den jazyků