Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?

Gastronomický veletrh TOP GASTRO & HOTEL je v České republice jednou z nejvýznamnějších akcí ve svém oboru. Letošní ročník byl velmi úzce propojen i s veletrhem cestovního ruchu HOLIDAY WORLD.

V rámci TOP GASTRO & HOTEL 2019 se představily nejen firmy na vybavení hotelů a restaurací, ale i služeb v oblasti gastronomie a hotelnictví, a nově také gastronomie a chutí z různých koutů světa.

Nejvíce mě zaujal gastronomický sektor, kde před návštěvníky veletrhu studenti z Jindřichova Hradce v rámci kuchařské show připravili kachní prsa v pikantní švestkové omáčce se zelím a kroupovým rizotem. Líbilo se mi, že každý krok vysvětlovali a viděla jsem, že mají veliký talent. Dále mě velmi zajímal stánek se zdravou výživou. Ochutnala jsem výborné bezlepkové rybí chipsy s chilli a ovocné bio sušenky. Ochutnala jsem i výborný sirup z levandule, manga a malin.
Magdaléna

Na veletrhu TOP GASTRO & HOTEL a HOLIDAY WORLD jsem si to velmi užila. Nejvíc mě ale uchvátil přístup slečny, která pracovala pro cestovní kancelář Nev-Dama. Jelikož jsem zapálená cestovatelka a nejvíce se mi líbí Chorvatsko, uvítala jsem, že mi poradila další skvělá místa, kde jsem ještě nebyla. Určitě její rady využiji na dovolené i v profesním životě.
– Karolína

Veletrh HOLIDAY WORLD mě okouzlil. Za pár hodin jsem procestovala téměř celý svět. Navštívila jsem malebné Thajsko a Indonésii a ochutnávala místní čaje a sušenky. Ráda bych v budoucnu poznávala cizí země, jazyky a kultury.
– Ariun-Erdene

Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?
Indonésie, Thajsko nebo žabí stehýnka?