Interaktivní den otevřených dveří

Interaktivní den otevřených dveří

KDO JSME

aneb

vítejte ve škole, která vám ukáže cestu k vysněné práci

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí žáci,

dovolujeme si Vás pozvat v úterý 6. 11. 2018 od 8:30 – 16:00 h do Euroškoly Česká Lípa, kde jsme pro Vás připravili prezentace našich studijních oborů:

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY                          63-41-M/01

Získáte dobrý znalostní, dovednostní i fyzický základ pro práci u policie, armády i hasičů, ale díky ekonomii a administrativě najdete uplatnění i kdekoliv jinde.

MARKETING A REKLAMA                      63-41-M/01

S tímhle oborem získáte široký záběr – od ekonomie přes marketing až po kreativní vytváření grafických materiálů. Po studiu budete mít tolik možností uplatnění, že se neztratíte nikde ve světě!

HOTELNICTVÍ A CESTOVNÍ RUCH        65-42-M/01

Během studia budete objevovat svět hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu. Vše si vyzkoušíte, získáte potřebné znalosti i dovednosti a uplatnění najdete tam, kde vás to bude bavit nejvíc.

Budeme rádi, když nás navštívíte a zapojíte se do připravených aktivit. 😊

Prosíme Vás o informaci, zda naše pozvání přijímáte. Z organizačních důvodů žádáme o upřesnění času Vaší návštěvy nejpozději do 19. 10. 2018.

Kontakt: ☎724 319 040, hostinska@eso-cl.cz

Těšíme se na Vás.