Jeden den žákem Euroškoly – ZRUŠENO

7.12. 2020

Milé zájemkyně a milí zájemci o studium, 

tento týden ve středu 9. 12. 2020 měla proběhnout aktivita Jeden den žákem Euroškoly. Vzhledem k situaci, jaká aktuálně je, jsme se rozhodli, nevystavovat vás riziku a Jeden den žákem zrušit. Rádi bychom se s vámi setkali ve škole v únoru. Sledujte prosím naše stránky, kde vás budeme o všech aktivitách informovat. 

V platnosti zůstává Den pro zájemce o studium, který pořádáme každé pondělí. Prosíme vás však, abyste se předem telefonicky či e-mailem ohlásili, abychom se vám mohli plně věnovat a dodrželi jsme protiepidemická nařízení. Detailně vás seznámíme s našimi studijními obory a zodpovíme všechny vaše dotazy. 

Hezký adventní čas přeje a na setkání ve škole se těší. 
Petra Kašparová a tým Euroškoly