KEEP CALM AND LOVE LONDON

7.6. 2018

Jak probíhá druhý týden stáží v Londýně? Počasí už nás nepřekvapí, po ranním mžení nad Temží obvykle vykoukne slunce a my se ohřejeme. Všichni již bez problémů zvládáme své pracovní povinnosti.

Potřebujete pomoc? 

Karel vás přivítá v komunitním centru s knihovnou v Redmondu – přátelském prostředí pro setkávání a odpočinek obyvatel, nabídne informace o místních akcích, naplánuje s vámi váš volný čas, pronajme a připraví prostory pro vaše sportovní nebo společenské aktivity, spravuje komunitní lednici s jídlem pro potřebné, pomáhá s účetnictvím a kontroluje platby klientů. 

Chcete se ubytovat?

Míša pro vás dokonale připraví útulný pokoj v luxusním Luma Hotel Hammersmith, jehož veškeré prostory prosvětlují stovky žárovek k ještě úspěšnější relaxaci hostů. Markéta vám s úsměvem pomůže ubytovat se v Point A Hotel Paddington, který disponuje 130 účelně zařízenými pokoji.

Sháníte nemovitost?

Sežene ji Nikola, která pracuje v realitní kanceláři Century 21 v legendárním, turisty oblíbeném Camdenu. Vyhledá a zjistí informace o objektech na prodej a zpracuje mapu s lokací.

Trápí vás daňové přiznání? 

Pak vám Míša v účetním programu ve firmě TAJ Accountants zpracuje příjmy a náklady vašeho podniku. Její šéf, Abul, je ve svém oboru velmi úspěšný a Míša má příležitost učit se od skutečného profesionála. Ve škole teď určitě hladce propluje předmětem Účetnictví a daně.

Těšíme se, co nám přinesou následující dny. A nebojte, o všem vás budeme informovat! 😉

KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON KEEP CALM AND LOVE LONDON