Lednový newsletter

4.1. 2023

Vážení rodiče, milí Euroškoláci a návštěvníci našich stránek, 

dovolte mi popřát Vám v novém roce pevné zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a spoustu osobních i profesních úspěchů. 

Závěr roku byl pestrý a nesl se v duchu kultury, cestování a sportu. Vydali jsme se na adventní výlet do španělské Barcelony, navštívili jsme drážďanský Striezelmarkt, zúčastnili jsme se okresního kola florbalového turnaje Subterra Cup, podnikli jsme výlet do HOP arény v Liberci, absolvovali jsme projektový den s šéfkuchařem Michalem Pitkem a rok 2022 jsme zakončili vánočním futsalovým turnajem! 

Jako každý rok, tak i letos se v lednu soustředíme především na výuku a uzavírání klasifikace. Přesto se najde několik zajímavých akcí, na které se mohou naši Euroškoláci v prvním měsíci roku 2023 těšit.  

3. 1. 2023 nástup do školy 
14. 1. maturitní ples tříd P4A, H4, Hotel Merkur
23. 1. provozní a klasifikační porada
26. 1. školní kolo recitační soutěže Wolkerův Prostějov
27. 1. Praha: Metropolitní univerzita Praha – seminář „Právní hry“; účast: P2B, P3B
31. 1. Divadélko pro školy, účast výběr žáků z 1. až 3. ročníků, učebna 105
31. 1. předávání vysvědčení
3. 2. pololetní prázdniny 

Mgr. Petra Kašparová
ředitelka školy