Lednový newsletter

Vážení rodiče, milí Euroškoláci,

dovolte mi popřát Vám v novém roce pevné zdraví, hodně šťastných okamžiků a mnoho důvodů k úsměvu. Než Vás seznámím s plánovanými akcemi v měsíci lednu 2019, zrekapituluji poslední měsíc loňského kalendářního roku.

Závěr roku byl pestrý a nesl se v duchu kultury, zájezdu na drážďanský Striezelmarkt, střelby, bowlingu, gymnastiky a tematického vánočního dne. V prosinci se naši studenti blýskli skvělými výsledky. Mega úspěch zaznamenal Dan Henninger (H4), který v evropské soutěži Best in Deutsch, jíž se zúčastnilo 243 středních škol a 3052 studentů z 11 států, nenašel v České republice přemožitele a zvítězil. Potěšili nás také Dominika Němečková (H2) a Vašek Šimůnek (P1B), kteří postupují do krajského kola Ekonomické olympiády. Radost nám udělala i Maruška Kratochvílová (H2), která v soutěži Pečeme vánoční cukroví obsadila 3. místo. Koncem ledna budeme držet pěsti Dominice Němečkové (H2) a Johance Svobodové (P2A), které budou hájit barvy naší školy v okresním kole Olympiády v českém jazyce.

Závěr roku byl pestrý a nesl se v duchu kultury, zájezdu na drážďanský Striezelmarkt, střelby, bowlingu, gymnastiky a tematického vánočního dne. Do roku 2019 vstoupíme tanečním krokem, moc se těšíme na ples třídy P4B, jejichž Summer party slibuje večer plný sluníčka a letní pohody.

3. – 4. 1. Ředitelské volno
4. 1. 19:30 Maturitní ples třídy P4B

7. 1. 17:00 Schůzka pozvaných rodičů a žáků – stáž v Londýně (Erasmus+)
28. 1 13:30 Klasifikační porada
29. 1. okresní kolo Olympiády v českém jazyce
31. 1. Předávání vysvědčení
1. 2. Pololetní prázdniny  

V České Lípě 3. 1. 2019 
Mgr. Petra Kašparová (ředitelka školy)