Lukášova cesta k armádě

29.1. 2020

Říká se, že „dobří holubi se vracejí“. Naše škola, ač není žádný holubník, je potěšena návratem těch, kteří ji před časem opustili. Jsme rádi za osobní kontakty s těmi, kteří již okusili chuť života a přitom nezapomněli, odkud se odrazili. Mezi ně patří i Lukáš, nedávný absolvent, nyní již voják naší armády. Patří mezi ty šťastné, kteří šli od dětství za svým snem. A Euroškola mezi šťastné školy, které úspěšně pomáhají takové sny realizovat. Děkujeme za návštěvu a možnost nejen si poslechnout zajímavé vyprávění o jeho cestě k armádě a životě v ní, ale také za příležitost vyzkoušet si či osahat pár předmětů, jež ho každý den provázejí.

Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě
Lukášova cesta k armádě