Na praxi u Policie ČR

16.9. 2020

Čtvrťáky bezpečáky jsme zastihli ve chvíli, kdy se jim věnovalo oddělení hospodářské kriminality. Šest kluků a jedna slečna nejprve zhlédli atraktivní video, následně vyplňovali on-line kvíz, jehož vítězem se stal David. Dopolední blok praxe byl uzavřen besedou s lektory.

Odbornou praxi zhodnotila Abigail Titěrová: „Na praxi u PČR v České Lípě se mi líbilo. Celý týden se o mne staral pan Komárek. Ukázal mi, jak se pracuje s dokumentací, jak se zpracovává, uchovává a nakonec i likviduje. Dozvěděla jsem se, jak vše u policie funguje, protože tu nejdůležitější práci obyčejný člověk nevidí a přesto je velmi důležitá. Měla jsem možnost být u jednoho výjezdu a vidět, jak probíhá kontrola auta, vyzkoušet si fyzické testy nanečisto a zjistit, v čem mám velké mezery a tím pádem se na to lépe připravit. A z čeho mám největší radost? Z toho, že můj sen pracovat u PČR se nevytratil. Vím, co od toho očekávat. Praxe mě od mé touhy neodradila, naopak mne utvrdila v tom, že po ukončení střední školy bych se touto cestou ráda vydala.“ 

Na praxi u Policie ČR
Na praxi u Policie ČR
Na praxi u Policie ČR
Na praxi u Policie ČR