Necvakáme, ale fotografujeme!

24.6. 2020

Týdenní Kurz fotografie nám pootevřel dveře do světa fotografování. Pod vedením lektora Víta Černého jsme se učili fotit v kulisách městského parku, dozvěděli jsme se, co je kompozice, zlatý řez a k čemu je dobrý takový panning. Osvojili jsme si detail, panorama i portrét.

Při pátečním finále jsme vybírali z pořízených fotografií materiál do našeho kalendáře!


Zpestřením týdne byla beseda s Honzou Spilkou, který se věnuje on-line marketingu a podělil se s námi o své profesní zkušenosti. Díky lektorovi panu Černému víme, jak by se naše snímky vyjímaly na titulní stránce Českolipského deníku. Motivací pro naše další fotografování je sleva na fotoknihu, kterou jsme obdrželi od firmy Fotolab Česká Lípa. Budeme se snažit naše dovednosti rozvíjet a fotografiemi vyprávět příběhy.

Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!
Necvakáme, ale fotografujeme!