Opět jsme o sobě dali vědět!

Šestice žáků Euroškoly z oboru Bezpečnostní služby měla ve čtvrtek
17. října příležitost ukázat své střelecké umění v prostorách kryté střelnice v Hrádku nad Nisou. Pod patronací Krajského ředitelství policie Libereckého kraje a za odborné asistence příslušníků Policie ČR se zde konal druhý ročník soutěže Studentská střela, kde jsme předvedli, že to se zbraněmi umíme, a to více než DOST DOBŘE!

Náš žák Jakub Zdychynec byl vyhodnocen jako nejlepší střelec celé soutěže a jedinou konkurencí mu byl další Euroškolák Mirek Langer, který se umístil stejně jako loni na druhém místě. Co týká dívek, jejich umění ovládat střelbu ze samopalu vz. 58 dokazují u každé z nich čtyři zásahy přímo do desítky. Však Karolína i Kamila měly dobře natrénováno!

Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!

Co dodat? K tomu nejlepšímu snad není co dodávat …

Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!
Opět jsme o sobě dali vědět!