Naše praxe na Pražském hradě

Již počtvrté jsme se zúčastnili oslav výročí vzniku Československa na Pražském hradě.

Do Španělského sálu se díky našim praxím vracíme opakovaně, přesto nás slavnostní pocit z míst, kudy kráčely dějiny, vždy okouzlí a nikdy neomrzí. Letos jsme měli opět tu čest být u recepce, která se konala po předání státních vyznamenání. Starali jsme se o 2000 pozvaných hostů, aby jim nic nechybělo. Proplétali jsme se mezi plejádou politiků, umělců a sportovců. Nejfotografovanější tváří večera byl prezidentem oceněný Jaromír Jágr. Snímek s ním nám však unikl, protože naší hlavní misí byla péče o hosty. Ačkoli mají někteří čtvrťáci odbornou praxi splněnou, na Hrad by se rádi vrátili. 😊

Pojďte si s námi připomenout nezapomenutelný večer.

Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě
Naše praxe na Pražském hradě