Oslavte s námi 30. výročí Euroškoly Česká Lípa

23.9. 2022

Euroškola v České Lípě oslaví své 30. narozeniny.

Při této příležitosti jsme se rozhodli uspořádat první slavnostní ples školy, který se uskuteční 5. listopadu 2022 od 19 hodin v Kulturním domě Crystal v České Lípě. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a pomyslných třicet svíček na dortu sfouknete společně s námi.

Vstupenky si můžete zakoupit v kanceláři školy každý den od 8 do 12 hodin nebo v jiný čas po předchozí domluvě. Kontaktujte nás prosím na našem školním Instagramu, Facebooku nebo e-mailu sara@eso-cl.cz den před tím, než si přijdete vstupenky vyzvednout.

Cena vstupenky je 300 Kč a platba při osobním převzetí je možná pouze v hotovosti.

Pokud jste zdaleka a chtěli byste si zakoupit e-vstupenku. Kontaktujte nás na e-mailu sara@eso-cl.cz (nezapomeňte uvést o kolik vstupenek máte zájem) a my vám zašleme platební instrukce.

Více informací o moderátorce, kapelách, soutěži o ceny a dalším programu, který jsme si pro Vás připravili najdete ZDE.

Těšíme se na Vás!
Vaše Euroškola