Pavel vyprodal Lucerna Music Bar!!!

25.2. 2016

Absolvent Euroškoly z roku 2010 Pavel Callta pokřtil 21. února 2016 své autorské debutové album „Momenty“. Kmotrou desky se stala Lucie Bílá a speciálním hostem byl finalista Česko-slovenské SuperStar Štěpán Urban.

Loňský rok se Pavlovi opravdu vydařil! S albem Momenty se ihned zařadil mezi nejúspěšnější debutanty, získal nominace v kategoriích Objev roku Hvězda internetu v Českém Slavíkovi a dvakrát bojuje také o hudební cenu rádia Evropa 2. SinglTerapeut patřil několik měsíců k nejpopulárnějším domácím skladbám, na YouTube, kde má Pavel nebývalou komunitu příznivců, se počet zhlédnutí blíží ke čtyřem milionům. Aktuálně se o přízeň posluchačů uchází se skladbou Propojení, která pochází z rozšířené verze Momentů vydané na sklonku roku 2015.

Ne všichni vědí, že Pavlovou manažerkou je Bára Zajptová – absolventka Euroškoly z roku 2007. Organizuje koncerty a podílí se i na vydařeném marketingu. Super byl její nápad využít úryvků textů např: usměj se – přitul se – jsem tvůj terapeut – a potisknout jimi tričko nebo placky.

Na Pavlově křtu CD si momenty radosti, štěstí a pohody užili všichni. Vy, kteří jste na koncertu nebyli, podívejte se na některé z optimistických videí. Uvidíte, že vám vykouzlí úsměv na tváři :-).

Pavel vyprodal Lucerna Music Bar!!!