Praxe na Pražském hradě odstartovaly

Naše odborné praxe na Pražském hradě odstartovaly. Společně se studenty ze strakonické Euroškoly jsme zajišťovali servis při promoci absolventů Evropského ústavu práva a soudního inženýrství. Tato škola byla historicky první, jejíž promoce se v reprezentativních prostorech Hradu konaly. A kdo ví, třeba se někdo z nás tohoto slavnostního aktu za pár let taky dočká.

Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly Praxe na Pražském hradě odstartovaly