Premiéra na soutěži Mladý kriminalista

Soutěživost je nám vlastní, a proto jsme neváhali porovnat si své znalosti a dovednosti s podobně zaměřenými školami jako jsme my. Losování čísel týmů proběhlo z klobouku vietnamských ozbrojených sil, a vzhledem k tomu, že jsme si vylosovali „1“, stali jsme se na chvíli stali jedničkou soutěže. To však netrvalo dlouho . Bylo nám jasné, že si jako nováčci soutěže odneseme především nové poznatky, nikoli vítězné trofeje. Do klání, které pořádala SPŠCH v Pardubicích, se vydali třeťáci David, Štěpán a Petr, kteří hodnotí své vystoupení: „Zajímavá a přínosná zkušenost, kterou si rádi příští rok vyzkoušíme znovu. Spousta informací pro nás byla zcela nová, a přesto jsme neskončili poslední. Ze střelby airsoftovou pistolí, rozborky a sborky a fotografování jsme neměli špatný pocit, ale postřeh v topografické dokumentaci z ohledání činu fakt nemáme.“

Víme, na čem zapracovat a příští rok se těšíme v Pardubicích na viděnou. Každá taková soutěž přispěje k našemu profesnímu rozvoji.

Pořadatelům děkujeme za skvěle zorganizovanou akci.

Premiéra na soutěži Mladý kriminalista
Premiéra na soutěži Mladý kriminalista
Premiéra na soutěži Mladý kriminalista