Říjnový newsletter

Milí návštěvníci našich stránek,

i přesto, že září uteklo jako voda, připsali jsme si během něj hned několik úspěchů. Po souhrnném hodnocení státních maturit jsme se v čisté úspěšnosti přehoupli přes 90%. Při Dni s policií a složkami IZS si sedm bezpečáků převzalo z rukou plk, Mgr. Petra Rajta osvědčení o úspěšném zvládnutí fyzických testů. Na plese ZUŠ v Žandově odvedli hoteláci práci jako praví profesionálové. Pořadatelé byli spokojeni natolik, že jsme byli opětovně osloveni a 12. října nás můžete vidět na Plese města Žandov. 

První podzimní měsíc jsme ukončili velkým sportovním úspěchem. V běhu CCR&W obsadil Mgr. Martin Šrámek skvělé 2. místo. Výborně běžel i nás prvák Roco. Další desítka běžců doběhla do cíle v barvách Euroškoly za mohutného povzbuzování spolužáků a učitelů, kteří lemovali trať v roli dobrovolníků. 

Inspirací pro mladší žáky bude určitě ocenění dvou loňských absolventů – Tadeáše a Daniela, kteří si za nadstandardní studijní výsledky i aktivity převezmou dne 22. 10. ocenění při slavnostním aktu v Senátu ČR v Praze.

A co nám přinese říjen?

2.10. Zahájíme projekt Aktivizační program pro SENIORY 2019
26.9. – 6.10. Londýn, projekt ERASMUS+
6.10. – 12.10. Londýn, projekt ERASMUS+
5.10. – 19.10. Malta, projekt ERASMUS Učitelé
8.10. beseda v ČNB
10.10. – 12.10. Liberec – EDUCA, MY JOB
12.10. Ples města Žandov
15.10. Prezentace stáží projektu ERASMUS+ v rámci čtvrtého ročníku Evropského týdne odborných dovedností (VET Week)
17.10. Šluknov – Military Country Cross Run 2019
17.10. Soutěž Studentská střela v Hrádku nad Nisou
19.10. – 02.11. Malta, projekt ERASMUS+ Učitelé
22.10. Praha Senát ČR – vyhlášení laureátů ŘEMESLNÍK ROKU 2019
23.10. přednáška ,,Prevence proti drogám“ K-centrum Česká Lípa (účast H1, P1A, P1B, garant: Doležalová)
28.10. STÁTNÍ SVÁTEK – Pražský hrad – recepce ke svátku republiky, (účast: vybraní žáci)
29.10. – 30.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY
31.10. Stříbrný lukostřelec – raut, V Tereziánském sále břevnovského kláštera, účast: výběr žáků hoteláků

Přeji nám všem podzim plný barev a těším se, že budeme společně zažívat hezké okamžiky.

Petra Kašparová