Školní rok 2017/18

1.9. 2018

Školní rok 2017/18 v číslech

S kolika hvězdnými šéfkuchaři se naši žáci setkali? Se třemi – pány Pohlreichem, Sapíkem a Vaňkem. Kolikrát jsme se vypravili na střelnici do Manušic? Devětkrát. _____ O kolik prstů jsme přitom přišli? O žádný. Kupodivu. _____ Do kolika zahraničních zemí jsme se vydali? Do 4. Itálie, Anglie, Německa a Polska. _____ S kolika absolventy se paní ředitelka náhodně potkala na dovolené? – Se dvěma. _____ Kolikrát jsme obsluhovali na Pražském hradě? – 3. _____ Kolik besed jsme pro naše studenty připravili? – 4 _____ Kolikáté výročí založení Euroškola oslavila – 25!_____Kolik šampaňského se při oslavě vypilo? – SPOUSTA _____ Kolik akcí jsme připravili pro zájemce o studium? – 3 – Přijímačky nanečisto, Den otevřených dveří, Jeden den žákem Euroškoly _____ Kolik nocí nešli kantoři domů? – V Euroškole jsme přece doma _____ Kolik schodů každý den nachodil student Euroškoly? – Pocitově? Milion. _____ Kolik plesů jsme uspořádali? – 2 bezkonkurenční:-)

D Ě K U J E M E a těšíme se na nový školní rok 2 0 1 8 / 1 9 !

Školní rok 2017/2018

Co jsme za školní rok 2017/18 stihli? Podívali jsem se do 4 evropských zemí. Třikrát jsme zavítali na Pražský hrad. Uspořádali jsme 4 besedy. Potkali 3 hvězdné šéfkuchaře. Oslavili 25. výročí školy. Protančili 2 bezkonkurenční plesy. A absolvovali nespočet kurzů. DĚKUJEME a těšíme se na nový školní rok 2018/19♥

Zveřejnil(a) Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o. dne Sobota 1. září 2018