Školní rok 2019/2020 začíná!

1.9. 2019

Léto je za námi a ani o prázdninách jsme ve škole nezaháleli. Přivítali jsme nové malé podnájemníky z Mateřského centra Pumpkin. Několik tříd dostalo nový kabát. Proběhly opravy a úpravy šaten. A zvelebení se dočkala i naše kantýna.

O prázdninách jste nezaháleli ani vy, studenti. Čtyři z vás (Adéla, Štěpán, Dominik a Radek) a Mgr. Martin Šrámek nás skvěle reprezentovali na běhu Via Carolina Running 2019 z Prahy do Norimberka. Kamila a Míša pomáhaly na městské policii. A trojice bezpečáků (Abigail, Petr a František) asistovala koncem srpna při cvičení HZS LK.

Není na co čekat. Pojďme se podívat, co nám přinese první měsíc školního roku 2019/2020!

2. 9. Zahájení školního roku (čtyřletého maturitního studia)
3. 9. Zahájení dálkového nástavbového studia – 2. ročník
2. – 5. 9. Společná část MZ – Euroškola = spádová škola
4. – 6. 9. Adaptační kurz pro 1. ročníky na Luži
9. – 11. 9. Staré Splavy – Camp Policie ČR (výběr žáků P4B)
10. 9. Zahájení kombinovaného NS – 1. ročník
16. – 17. 9. KŘ PČR Liberec – testy fyzické zdatnosti + psychologické testy – P4B
19. 9. Liberec – pořádkové cvičení na stadionu
22. 9. Sosnová –Den s policií a složkami IZS, účast figurantů Euroškoly BS
23. 9. Schůzky s rodiči 4. ročníků
27. 9. Žandov – Ples ZUŠ
28. 9. Česká Lípa – City Cross Run & Walk
29.9. – 12.10. Londýn, projekt ERASMUS+

Všem žákům přeji klidný školní rok, prvákům úspěšný vstup, maturantům pevnou vůli, rodičům hodně trpělivosti a mým kolegům radost z učení a chuť vzdělávat.

Petra Kašparová