Staň se na JEDEN DEN ŽÁKEM EUROŠKOLY

17.1. 2022

Zajímá tě, jaké je studium na Euroškole? Tak právě pro tebe jsme připravili aktivitu Jeden den žákem Euroškoly, která proběhne 9. 2. 2022 od 8:00 do 12:35 u nás ve škole.

Vyzkoušíš si jeden den, jako žák oboru, který tě zaujal. Po dobu 5 vyučovacích hodin se zúčastníš výuky, poznáš chod školy a seznámíš se s některými učiteli a budoucími spolužáky.

S předstihem informujeme, že počet míst je omezen, proto neotálej a přihlas se na telefonním čísle +420 724 319 040 nebo e-mailu hostinska@eso-cl.cz

Pocit bezpečí a tvé zdraví jsou pro nás důležité, proto budeme pro vstup do školy požadovat, aby ses u nás nechal/a otestovat.

Věříme, že se nám akci podaří uspořádat. Přesto nepřestávej sledovat naše webové stránky ceskalipa.euroskola.cz, Facebook a Instagram, kde najdeš nejaktuálnější informace.

Opatruj se a měj se hezky.

Těšíme se na tebe!

Tvoje Euroškola❤️

Pro obor Bezpečnostní služby je již kapacita naplněna. Ale nezoufej! Stále nás můžeš navštívit v rámci KONZULTAČNÍCH DNÍ PRO ZÁJEMCE O STUDIUM, které se konají každé pondělí od 8:00 do 16:00 hodin u nás ve škole. Pokud se pondělí tobě ani rodičům nehodí, jednoduše nás kontaktuj na čísle +420 601 360 608 nebo e-mailu kasparova@eso-cl.cz a domluvíme se individuálně.