Stříbrná Šrámkova jedenáctka

26.10. 2018

Okresní kolo Středních škol ve fotbale se konalo ve čtvrtek 18. října. Turnaje se zúčastnilo pět družstev, hrálo se systémem každý s každým.

Naše družstvo ve složení Marek Ladra, Jakub Vorel, Robert Šesták, Tomáš Štummer, Karel Pečenka, Dominik Husák, Vojta Nehasil, Martin Skočdopole, Radek Šefčík, Jakub Opelt, David Kavenský, Ivan Hudec a Radek Benc, se nejprve utkalo s Obchodní akademií, kterou jsme porazili těsným rozdílem 2:1. Poté jsme změřili síly s pozdějším vítězem Střední průmyslovou školou, se kterou jsme hráli vyrovnanou partii. Troufám si tvrdit, že jsme byli fotbalovější a soupeře jsme přehrávali. Bohužel nám chyběl klid v koncovce, proto výsledek skončil nerozhodně a to nás stálo bohužel postup do krajského kola. Další zápas se SOŠ Lužická byl jednoznačně v naší režii a šlo o to, jak vysokým rozdílem zápas skončí. Konečný výsledek byl 4:0 pro nás.

Poslední zápas jsme sehráli s domácím týmem SOU 28. října. V tomto utkání už klukům chyběla motivace a na nerozhodném výsledku se z velké části podepsal také terén, který byl v této fázi turnaje dosti rozoraný, a s fotbalem to místy nemělo nic společného.

Chtěl bych jménem školy poděkovat klukům, kteří nás reprezentovali.

Martin Šrámek

Stříbrná Šrámkova jedenáctka