Stříbrní na Poháru Josefa Masopusta

10.5. 2018

V krajském finále Poháru Josefa Masopusta potvrdili naši fotbalisté, že okresní kolo nevyhráli náhodou. Za hustého deště vyprovodili Turnováky 6:1 a hned nato od pohledu nabité jablonecké Gymnázium Dr. Antona Randy 4:1. Nebýt zranění našeho stopera, mohli kluci sehrát vyrovnanější a možná i napínavější zápas i s Libercem, který nás jako jediný porazil a po zisku 9 bodů postoupil do státního finále.

Nejlepším střelcem turnaje se ale stal náš Karel Pečenka se šesti trefami. Na tři zápasy opravdu úctyhodný výkon. Za zmínku také stojí to, že Radek Benc, aniž by se o to nějak výrazně snažil, zahrál na housličky bezmála šesti různým soupeřům.

Už se těšíme na příští školní rok, kdy naše šance v okrese i kraji možná ještě vzrostou. Většina kluků je teprve ve třetím ročníku a budou mít tak možnost Euroškolu ještě jednou reprezentovat. Fotbalu zdar!

Stříbrní na Poháru Josefa Masopusta Stříbrní na Poháru Josefa Masopusta Stříbrní na Poháru Josefa Masopusta