Studentská střela

27.10. 2018

Studentská střela

To je název nové soutěže o putovní pohár Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, v níž si letos poprvé změřili síly žáci tří škol s oborem Bezpečnostně právní činnost. I když nám pohár pro tentokrát těsně unikl, dali jsme o sobě náležitě vědět, a to zejména faktem, jak silnou konkurenci jsme pokořili. Ze střeleckých výkonů Tondy Roudenského (samopal vz. 58), Mirka Langera (pistole Glock) a dalších našich „Bezpečáků“ byli unešeni i samotní pořádající policisté.

Děkujeme tímto nejen Krajskému ředitelství policie Libereckého kraje, ale také sponzorům akce – firmě ARMY ARMS a pivovaru Rohozec – za realizaci a bezvadné zabezpečení akce, na jejíž druhý ročník začneme brzy trénovat. Právě s ohledem na takový zážitek, jakým byla „Studentská střela“, nemá smysl nechat zbraně rezivět!