fbpx

VIA CAROLINA RUNNING 2019

17.7. 2019

325,5 km dlouhý běh z Prahy do Norimberku byl dost náročný. Startovali jsme ve 12:00 na Staroměstském náměstí a končili ve 20:30 následující den v Norimberku. První a poslední etapu jsme běželi všichni společně.
Atmosféra, která panovala od prvního do posledního kilometru byla dechberouci. Všichni na trati i mimo ni byli super, protože nás hrozně moc povzbuzovali, tancovali, po celou dobu běhu nás doprovázeli na kole nebo autem, tak se nám běželo mnohem lépe.
Tým Euroškoly tvořili Mgr. Martin Šrámek, Radek Benc, Dominik Kasal, Štěpán Sedlák a Adéla Šafránková. Výkony podali skvělé, 2x první místo v etapě vybojoval Martin Šrámek, druhá doběhla Adéla. Závod byl super a jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí něčeho takového.