Vítání jara na střelnici v Manušicích

8.4. 2018

Týden po Velkém pátku jsme se dohodli, že bychom rádi ještě jeden pátek věnovali vítání jara. A protože jsme schopni jednat operativně, využili jsme krásného počasí, vstřícnosti vedení školy a dohodli se se správci střelnice v Manušicích, že půjdeme hlasitě přivítat jaro právě tam, kde jsme zvyklí. Kdo tu s námi někdy byl, pochopí, proč se nám tady líbí…
(Třída P3B, obor Bezpečnostní služby)

Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích Vítání jara na střelnici v Manušicích