Výsledky studentských voleb 2017 na Euroškole v České Lípě.

6.10. 2017

Dne 4. 10. proběhly studentské volby, ve kterých žáci Euroškoly volili kandidáty do Poslanecké sněmovny ČR. Celkem jsme ve volební urně měli 150 platných hlasovacích lístků. Nejvíce hlasů získala Česká pirátská strana s 30% hlasů. O druhé a třetí místo se dělí strany TOP 09 a ANO 2011 s necelými 13 % hlasů.

Dle hlasování našich žáků by se do Poslanecké sněmovny ČR dostaly následující strany, které obdržely více než 5 % hlasů: Česká pirátská strana, TOP 09, ANO 2011, STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ, Strana zelených, ROZUMNÍ, Blok proti islamizaci, Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura.